Witaj, Blog technologiczny serwisu SpecLab

przez | 29 lipca 2019

Witamy na naszym blogu – komputery i branża nowych technologii.

 

Postanowiliśmy uruchomić blog o nowych technologiach.

Blog technologiczny… Powstaje pytanie po co? i dlaczego?

Komputery i branża nowych technologii to nasz obszar działania, coś czym żyjemy na co dzień, co jest nie tylko naszą pracą ale i pasją.

Życie codzienne pokazuje nam jak dużą rolę odgrywa informacja i dostęp do informacji. Mamy tego wiele przykładów na co dzień w firmie i w życiu prywatnym, wiele wydarzeń opartych na przypadkach i przygodach naszych klientów. A doświadczenia te gromadzimy już ponad 12 lat.

Stereotyp – jakie piękne słowo

Panuje powszechny stereotyp, że serwis komputerowy to zakład naprawczy, który odwiedzamy dopiero wtedy, gdy nasz sprzęt ulegnie awarii. To absolutnie błędne rozumowanie. Chcemy to zmienić.

Chcemy, aby nastąpiła zmiana takiego postrzegania serwisu komputerowego i nastawienia użytkowników, co do sposobu korzystania ze sprzętu i technologii komputerowych. Zależy na na tym, aby zmienił się panujący stereotyp roli serwisu komputerowego w tym zakresie.

Komputery i branża nowych technologii to obszar bardzo istotny w naszym życiu codziennym. Dlatego też powstał pomysł uruchomienia bloga właśnie o komputerach i branży nowych nowych technologii.

Uważamy, że tylko poprzez działania informacyjne i edukacyjne możemy próbować doprowadzić do choćby częściowej zmiany takiego stereotypu…

 

To, co jest dla nas istotne, to nawiązywanie takiej relacji z naszymi klientami, aby korzystali z serwisu na co dzień, a nie tylko wtedy, gdy przydarzy się awaria.

Na blogu chcemy dzielić się informacją i naszymi doświadczeniami. Będziemy opisywać przypadki z życia wzięte, podawać przykłady zdarzeń i sytuacji. Codziennie mamy przykłady tego, jak ważna jest opieka i informacja. Dlatego uważamy, że takie miejsce jest potrzebne ludziom.

A wszystko po to, aby uchronić jak największą liczbę ludzi przed awarią, problemami i kosztami.

Do zobaczenia na naszym blogu

 

Zespół SpecLab

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + dwanaście =