NARZĘDZIA POMOCNE W PROWADZENIU FIRMY W DOBIE TECHNOLOGII

przez | 22 maja 2020

NARZĘDZIA POMOCNE W PROWADZENIU FIRMY W DOBIE TECHNOLOGII

ZALEŻY CI NA ROZWOJU I KLIENTACH?

SOCIAL MEDIA, JAK ZASTOSOWAĆ W FIRMIE.

Żyjemy w czasach komputerów i nowych technologii. Technologia zmieniła nasze życie, nawyki, sposoby postrzegania świata, komunikacji, sposoby działania, sposób życia.
Można powiedzieć, że technologia jest wszechobecna. W wielu przypadkach rządzi naszym życiem zawodowym i prywatnym. Zmiany te są coraz większe i idą coraz szybciej.

Prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach oznacza umiejętne zastosowanie wiedzy biznesowej, zarządzania, marketingu i technologii. Tylko połączenie tych obszarów pozwala osiągnąć odpowiednie warunki do przetrwania, rozwoju i sukcesu każdej firmy. Dominującą rolę zaczyna
odgrywać technologia. W dzisiejszym świecie i biznesie technologia oznacza inne kanały komunikacji z klientami, współpracownikami, partnerami. Stwarza ogromne możliwości ale też stawia określone wymagania.

Co to oznacza?

Prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach to również umiejętne poruszanie się w obszarach nowych technologii, stosowanie i wykorzystanie możliwości oraz stwarzanie możliwości.

Standardem jest stosowanie komputerów, internetu, bankowości elektronicznej, używanie kanałów komunikacji. Podstawowym wymogiem jest strona internetowa, email, komunikatory internetowe, telefony komórkowe, czy też profil na Facebooku, czy blog firmowy.
To podstawowe narzędzia każdej firmy. Wszystko to po to, aby przyśpieszyć obieg informacji, znaleźć informację, być obecnym wszędzie. Wykorzystać każdą możliwość promocji firmy, reklamy, dotarcia do klienta, zainteresowanie ofertą czy usługą. To być albo nie być firm w dzisiejszym świecie technologii.

Chcemy w kolejnych wpisach poruszać tematy związane z technologią, komunikacją, marketingiem docieraniem do klienta, czy też budowaniem wizerunku firmy.

W ostatnich wpisach poruszyliśmy temat strony internetowej dla firmy, korzyści jakie daje posiadanie strony firmowej. W kolejnych wpisach zajmiemy się tematem profilu firmowego Fanpage na Facebooku.
Postaramy się przybliżyć ten temat osobom, które dotychczas nie stosowały szerzej tego medium.
Mamy nadzieję, że nasze artykuły będą pomocne i przydatne.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy nas odwiedzają i czytają.

 

 

Dziękujemy wam.

Zapraszamy do kolejnych wpisów.

 

Nasze Serwisy: 

SpecLab Komputery technologie:  speclab.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/speclabserwis/

Projekt:  strona www: projektfirmagdynia.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/projekt.gdynia/

Projekt Nieruchomości : projektnieruchomosci.pl

Facebook: https://www.facebook.com/projektnieruchmosci/

Goya Art :  facebook.com/goya.hand.made/

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 2 =